Dantų gydymas Vilniuje

Registruokitės vizitui:

13 + 6 =

Dantų gydymas – tai tokios procedūros, kaip dantų plombavimas, dantų šaknų kanalų gydymas ir kitos, kurias parenka odontologas, atsižvelgdamas į Jūsų dantų būklę, kasdienę burnos ertmės priežiūrą bei bendrą sveikatą.

Kada reikalingas gydymas?

Profilaktiškai apsilankyti pas odontologą rekuomenduojame 1-2 kartus per metus. Tačiau nedelsiant kreiptis į kliniką patariame pajutus dantų skausmą ar kitą burnos ertmėje diskomfortą keliantį jausmą. Taip pat pastebėjus matomus šypsenos pasikeitimus.

Kodėl verta atlikti šį gydymą klinikoje Madentis?

Nors apsilankymo pas odontologą dauguma žmonių vengia, profilaktinis apsilankymas visuomet gali apsaugoti nuo didesnių dantų ar burnos ertmės problemų. Geriausias gydymas – išankstinė dantų prevencija. Mūsų klinikoje odontologai mielai priims, apžiūrės ir patars kaip teisingai prižiūrėti dantis, o iškilus didesnėms problemoms patars, kokį gydymą rinktis.

Kas bus, jei laiku negydysi?

  • Negydomi dantys bei burnos ertmės ligos gali daryti įtaką bendrai sveikatos būklei.

  • Netvarkingi dantys gali sukelti diskomfortą kasdieninėje veikloje: valgant, bendraujant, šypsantis.

Mūsų pacientų atsiliepimai:

Esu labai patenkintas pasirinkimu dantis tvarkytis “Madentis” klinikoje.

Čia lankiausi jau 4 kartus – odontologė Rasa dirba profesionaliai, dėmesingai atlieka dantų nuskausminimą, todėl procedūros metu praktiškai galima pasnausti.
Taip pat labai patiko burnos higienos paslaugos – rekomenduoju!

Agnis Vaičiūnas

Dantų plombavimas

„Ar žinojote, kad, anot Gineso rekordų knygos, dantų ėduonis yra plačiausiai pasaulyje paplitusi neužkrečiamoji liga?
Ar žinojote, kad skaudant dantims sutrinka ne tik seilių išsiskyrimas, bet ir skrandžio sulčių gamyba, todėl sutrinka maisto virškinimas, o žmonės dažniau serga skrandžio uždegimu ir opalige?
Dantų skausmas kiekvienu atveju sukelia didelį diskomfortą ir daug nepatogumų, sunku dirbti ir susikoncentruoti į kasdienę veiklą.
Nenuginčijama tiesa ta, kad siekiant išvengti dantų skausmo privalu reguliariai lankytis pas odontologą.
Atrodytų, šią taisyklę žino kiekvienas.
Deja, iki šiol daliai žmonių apsilankymas odontologijos klinikoje siejamas su baime, o vizitą stengiamasi atidėti.“

Kokie procesai vyksta laiku negydant pažeisto danties ir kaip to išvengti, konsultuoja mūsų klinikos gyd. odontologė Greta.

Ar žinojote, kad, anot Gineso rekordų knygos, dantų ėduonis yra plačiausiai pasaulyje paplitusi neužkrečiamoji liga? Ar žinojote, kad skaudant dantims sutrinka ne tik seilių išsiskyrimas, bet ir skrandžio sulčių gamyba, todėl sutrinka maisto virškinimas, o žmonės dažniau serga skrandžio uždegimu ir opalige? Dantų skausmas kiekvienu atveju sukelia didelį diskomfortą ir daug nepatogumų, sunku dirbti ir susikoncentruoti į kasdienę veiklą.

Nenuginčijama tiesa ta, kad siekiant išvengti dantų skausmo privalu reguliariai lankytis pas odontologą. Atrodytų, šią taisyklę žino kiekvienas. Deja, iki šiol daliai žmonių apsilankymas odontologijos klinikoje siejamas su baime, o vizitą stengiamasi atidėti. Pajutus net menkiausią danties skausmą odontologai rekomenduoja nieko nelaukti ir kuo greičiau skubėti pas specialistus, o dar geriau – nuolat lankytis profilaktinių patikrinimų ir laiku atlikti profesionalią burnos higieną.

Mūsų dantys – labai svarbi organizmo dalis. Pagrindinės danties dalys yra vainikas, kaklelis ir šaknis. Didžiausią dalį danties audinių sudaro dentinas, vainiko srityje jį dengia išorinis sluoksnis emalis, o prie šaknies – cementas. Į danties viduje esančią ertmę išsišakoja kraujagyslės ir nervai. Tai pulpa, minkštieji danties audiniai, nuo kurių priklauso kietųjų audinių aprūpinimas maisto medžiagomis.

Kuo geresni dantų priežiūros įgūdžiai ir atsakingesnis požiūris, tuo mažiau tenka nerimauti dėl dantų skausmo ir diskomforto. Na, o jeigu taip atsitinka, kad tenka taikyti gydymą, labai svarbus kriterijus – tiksli diagnostika ir profesionalios odontologų paslaugos.

Niekas nenori patirti dantų skausmo, tačiau dažnas vizitą pas odontologą yra linkęs atidėti, kol nejaučia skausmo. Tikslią danties skausmo priežastį nustatyti gali tik odontologas. Išgėrus vaistų danties skausmą galima trumpam numalšinti, tačiau tikroji danties skausmo priežastis tokiu būdu nėra pašalinama. Todėl atidėlioti apsilankymą pas odontologą – neteisingas sprendimas, nes negydomas dantis sukelia nuolatinius skausmus ir tik didina problemą, o sudėtingesnis gydymas užtrunka ilgiau ir kainuoja brangiau. Bijoti dantų gydymo neverta, nes šių laikų odontologijos laimėjimai išties pažangūs ir orientuoti į paciento komfortą ir gerą savijautą tiek procedūrų metu, tiek po jų.

Atlikę išsamius tyrimus ir tikslią diagnostiką klinikos Madentis gydytojai odontologai sudaro gydymo planą ir jį aptaria su pacientu. Kad pacientui būtų lengviau planuoti vizitams reikalingą laiką ir gydymo rezultatai būtų kuo geriausi, paaiškinami gydymo etapai ir aptariami vizitų trukmė bei dažnumas.

Ėduonis

Dažniausiai pasitaikanti bakterijų sukelta danties kietųjų audinių liga vadinama ėduonimi. Bakterijoms išskiriant rūgštis suardoma danties struktūra. Dantų ėduonį būtina gydyti, antraip išauga tikimybė, kad infekcija pateks į minkštuosius danties audinius – pulpą bei sukels uždegimą dantų šaknų kanaluose. Pačiose ankstyviausiose dantų ėduonies stadijose kartais pakanka gydymo infiltracijos ar mikroabrazijos būdu. Vėlesnėse stadijose pašalinami ėduonies pažeisti audiniai, ir dantys kokybiškai bei sandariai plombuojami. Plombuojant atkuriama danties anatominė forma, funkcija ir estetinė išvaizda. Laiku neužplombavus ertmė dantyje, o kartu ir rizika išsivystyti uždegimui ir skausmui tik didėja. Laiku neužgydytą dantį gali tekti netgi išrauti.

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas taikomas nuskilusiems, nusidėvėjusiems, spalvą pakeitusiems ar stipriai ėduonies pažeistiems dantims. Estetiniu plombavimu galima atkurti natūralią dantų išvaizdą suteikiant gražią ir nepriekaištingą šypseną. Šis gydymo būdas yra gana greitas, tad patogus pacientui, tačiau nėra toks ilgaamžis kaip protezavimas keramikos laminatėmis. Norint šviesesnės dantų spalvos prieš estetinį plombavimą atliekamas dantų balinimas.

Dantų šaknų kanalų gydymas (endodontija)

Dantų šaknų kanalų gydymas atliekamas tada, kai atsiranda danties nervo (pulpos) pažeidimų. Šių pažeidimų priežastys gali būti įvairios, pvz.: anksčiau įvykusios traumos, ėduonis ar dažnas danties plombavimas. Ypač susirūpinti reikia tada, kai atsiranda nuolatinis dantų skausmas ar maudimas, patinsta dantenos ar skruostas. Negydant dantų šaknų kanalų bakterijos per šaknies viršūnę gali patekti už šaknies ribų ir sukelti periodontitą – danties aplinkinių audinių uždegimą. Taip pat bakterijos gali patekti ir į bendrą kraujotakos sistemą ir taip pasiekti širdį bei kitus vidaus organus.

Endodontinio gydymo metu suformuojama ertmė, per kurią pasiekiami visi danties šaknų kanalai, iš danties pašalinamas ertmę užpildantis audinys, kurį sudaro nervų galūnės, kraujagyslės bei įvairios ląstelės, į centrinę nervų sistemą siunčiančios signalus apie skausmą. Kanalai valomi, dezinfekuojami ir plombuojami. Jei infekcija stipriai pažeidusi šaknis, į kanalus įvedama dezinfekuojamoji ir bakterijų dauginimąsi slopinamoji kalcio hidroksido ar kita gydomoji pasta. Kanalai užplombuojami tik per kitą vizitą. Kokybiškam dantų šaknų kanalų gydymui užtikrinti atliekamos dantų rentgenogramos.

Dantų gydymo tikrai neverta bijoti. Klinikoje Madentis dirbantys savo srities profesionalai išsamiai paaiškina, kas bus atliekama, ir pasirūpina, kad jaustumėtės kiek įmanoma ramiau ir komfortiškiau, o procedūros praeitų sklandžiai ir greitai. Šiuolaikinės gydymo priemonės, metodai ir tinkamai parinkti nuskausminamieji vaistai užtikrina beskausmį gydymą.

Gydymas nėštumo metu

Jei pacientė laukiasi, profesionalios burnos higienos ar dantų gydymo procedūrų, o ypač esant skausmui, atidėti nereikia. Labai svarbu, kad kūdikis gimtų sveikoje aplinkoje. Daugumą procedūrų rekomenduojama atlikti antrajame nėštumo trimestre, kai vaisius jau susiformavęs. Tiesa, kai kurios procedūros, pvz.: rentgenologinis ištyrimas ar sudėtingos operacijos, atidedamos po gimdymo.

Apie tai klinikos Madentis odontologai savo pacientes būtinai informuoja.

Odontologijos klinikos Madentis specialistai kviečia reguliariai lankytis profilaktinio patikrinimo ir laiku atlikti profesionalią burnos higieną – taip bus išvengta dantų skausmo ir bus galima džiaugtis gražia šypsena.

KainOs

Dantų plombavimas

 

Paslauga Kaina, €
Gydytojo konsultacija 19
Gydytojo konsultacija su išsamiu gydymo plano sudarymu 29
Danties plombavimas
maža plomba 69
vidutinė plomba 79
didelė plomba 89
Estetinis plombavimas (priklausomai nuo sudėtingumo, aptariama konsultacijos metu) nuo 150
Funkcinis plombavimas 99-129
Danties vainiko atstatymas 119
Laikinas plombavimas 29
Plombos poliravimas 12
Nuskausminimas 8
Danties rentgenograma 8
Koferdamo sistema 8
Vienkartinės priemonės 8
Skubi pagalba su skausmu (eugenolio tvarsčio uždėjimas) 39

 

Dantų šaknų kanalų gydymas

Paslauga Kaina, €
Vieno danties šaknies kanalo valymas ir formavimas 39
Vieno danties šaknies kanalo plombavimas 39
Vaistų pakeitimas 29

 

Vaikų dantų gydymas

 

 

Paslauga Kaina, €
Pieninio danties plombavimas
maža plomba 45
didelė plomba 55
Pieninio danties plombavimas ir pulpotomija arba kanalų gydymas 69
Pieninio danties šalinimas 19-39
Vaiko supažindinimas su klinika 19
Profilaktinis patikrinimas, pažyma į mokyklą 15
Individualios higienos mokymas 15
Profesionali burnos higiena vaikams (iki 12 metų) su individualios higienos mokymu 45
Danties padengimas silantu 15

 

 

D.U.K.

Prieš kiek laiko užsiregistruoti?

Užsiregistruoti pas odontologą reikėtų vos pajutus skausmą ar kitus diskomfortą sukeliančius simptomus. Jei skausmas stiprus,skambinkite nedelsiant, rasime laiko tą pačią dieną. Profilaktiniams patikrinimams ir burnos higienai užsiregistruokite 1 – 2 kartus per metus jums patogiu laiku.

Nuo ko priklauso kaina?

Gydymo kainą nurodome įvertinę dantų būklę. Visada iš anksto aptariame gydymo bei priemonių alternatyvas, todėl pacientas gali apsispręsti ir pasirinkti.

Ar suteikiate darbams garantiją?

Klinikoje dirbantys odontologai kvalifikuoti ir kompetentingi, todėl labai rūpinasi, kad paciento savijauta po dantų gydymo būtų kuo geresnė. Darbams suteikiama garantija.

Ar patogu atvykti iki klinikos ir pasistatyti automobilį?

Vykstant vizito nesinori jaudintis dėl automobilio statymo vietos ar kelionės iki odontologijos kabineto. Atvykti į kliniką patogu automobiliu ar visuomeniniu transportu, o vietą automobiliui rasite šalia klinikos esančioje žalioje parkavimo zonoje.

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

DANTŲ PROTEZAVIMAS

DANTŲ GYDYMAS

DANTŲ LAMINATĖS

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

DANTŲ BALINIMAS

BURNOS HIGIENA

BURNOS CHIRURGIJA

PROTINIO DANTIES ROVIMAS

test paslaugos 10 wh

DANTŲ ŠAKNŲ KANALŲ GYDYMAS