Dantų laminatės

Registruokitės vizitui:

10 + 3 =

Dantų laminatės, tai – presuotos keramikos plokštelės, kuriomis padengiamas priekinis danties paviršius. Šios procedūros metu yra atkuriama dantų estetika – lygi, balta, blizganti šypsena garantuota!

Dantų laminatės – kada rinktis?

Jeigu norite pašviesinti dantų spalvą, pakoreguoti formą, panaikinti tarpus tarp dantų, atkurti pažeistus, nuskilusius ar nudilusius dantis, dantų laminatės yra puiki išeitis.

Kodėl verta tai atlikti Madentyje?

Dantų laminavimą atliekame taikydami naujausias technologijas, todėl užtikriname, kad dantys ir jų audiniai nebus pažeisti, o pati procedūra nesukels nemalonių pojūčių.

Kokie yra laminačių privalumai?

Lyginant su estetiniu plombavimu, laminatės yra patvaresnės, laikui bėgant nekeičia spalvos ir blizgesio, bet atrodo ypač natūraliai ir estetiškai.

Jūs galite pasirinkti laminačių spalvą ir formą, tad dantys gali tapti ženkliai baltesni už natūralius.

Mūsų pacientų atsiliepimai:

Tik pačios nuoširdžiausios rekomendacijos!

Moderni klinika, puikus aptarnavimas ir užtikrinta procedūrų kokybė.
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Rasa Jasūdienė ir jos asistentei Gendvilė Briedytė Umbražiūnė.
Iki greito pasimatymo, nuo šiol lankysiuosi tik pas Jus!

Yndrė Šarkė

Dantų laminatės

Atlikti darbai:

Gyd. Rasa Jasūdienė

Viršutinio žandikaulio 4 priekinių dantų protezavimas stiklo keramikos laminatėmis

Gyd. Rasa Jasūdienė

Viršutinio žandikaulio dantų protezavimas E-max laminatėmis ir 6 apatinio žandikaulio dantų estetinis plombavimas

Gyd. Rasa Jasūdienė

Viršutinio žandikaulio dantų protezavimas E-max laminatėmis ir vainikėliais

Laminatės, užklotai (mikroprotezai)

Mikroprotezavimas leidžia išsaugoti maksimaliai daug savų danties audinių. Protezavimą užklotais renkamės, kai šoniniai dantys yra nusidėvėję, praradę daug savų audinių, restauruoti didelėmis plombomis, tam, kad būtų atkurta danties anatomija ir funcija bei apsaugotume dantis nuo galimų skilimų ir lūžimų.
Laminatės – labai plonos porceliano plokštelės, klijuojamos ir cementuojamos ant priekinių dantų paviršiaus. Jas renkamės, kai siekiama maksimaliai estetiško vaizdo protezuojant pakeitusius spalvą, nudilusius, negražios formos ar su tarpais dantis. Laminatės laikui bėgant nekeičia spalvos ir nepraranda blizgesio bei yra tvirtos.

Dantų laminatės

(kitaip – dantų venyrai) yra restauracijos, atstatančios dantų paviršių, siekiant pagrąžinti savų dantų estetinę išvaizdą. Laminačių pagalba galima koreguoti dantų formą, kontūrą, spalvą, uždaryti tarpus tarp dantų, atstatyti nudilusius ar nuskilusius dantis. Dantys su laminatėmis atrodo natūraliai, lyg savi dantys, kadangi restauracijų spalva bei forma yra parenkama individualiai ir yra derinama prie savų paciento dantų.
Dantų laminatės yra dantų technikų laboratorijoje gaminamos plonos keramikos plokštelės, kurios yra klijuojamos prie specialiai paruošto danties emalio paviršiaus, todėl savi danties audiniai yra šlifuojami labai minimaliai, tad šis dantų atstatymo metodas yra laikomas mažai invazyviu ir itin saugiu.
Dantų laminatės yra laikomos ilgaamžiškomis restauracijomis, kadangi su laiku nekinta jų spalva bei yra tvirtos ir patvarios. Taip pat, medžiagos iš kurių yra gaminamos dantų laminatės yra gerai biologiškai suderinamos su dantų ir dantenų audiniais, dėl to šios restauracijos nedirgina dantenų audinių ir nesukelia uždegimo.

Kaip dedamos dantų laminatės?

Kada visgi nederėtų rinktis dantų laminačių?

Kai nebėra savo danties emalio sluoksnio arba kai yra dideli danties pažeidimai ir didžiąją vainiko dantį sudaro plomba. Tada rekomenduojami keramikos pilni ar daliniai vainikėliai. Žinoma, geriausią gydymo metodą tinkantį Jums pasirinkti padės klinikos „Madentis“ gydytojas odontologas konsultacijos metu.

Dantų atstatymo laminatėmis eiga:

1. Konsultacijos metu aptariami paciento lūkesčiai ir norai, atliekami išsamūs tyrimai, fotografuojama, ir yra sudaromas individualus, geriausiai konkrečiam pacientui tinkantis, gydymo planas.
2. Tuomet yra atliekamas dantų pavaškavimas – būsimų dantų formos modeliavimas ir kūrimas, norint tiksliai išsiaiškinti, ko pacientas nori. Pagaminamas būsimų dantų formos modelis, kuris yra pamatuojamas paciento burnoje, todėl pacientas gali puikiai matyti ir įsivaizduoti, ko gali tikėtis, bei įvardinti, ką norėtų keisti.
3. Kai jau tiksliai sutariama dėl dantų išvaizdos, spalvos tada dantys yra specialiai paruošiami, imami atspaudai ir siunčiami į dantų technikų laboratoriją dantų laminačių gamybai. Žinoma, šiuo etapu pacientui yra pagaminamos laikinos restauracijos, su kuriomis pacientas būna, kol yra pagaminamos nuolatinės dantų laminatės.
4. Na ir paskutinio etapo metu – prie dantų yra klijuojamos dantų laminatės ir taip vos per kelis vizitus pacientas gali džiaugtis atsinaujinusia gražia šypsena.

Siekiant geriausio rezultatą paciento dantys fotografuojami, o tai padeda dantų technikui kuo tiksliau perteikti esamą ar norimą pasiekti dantų spalvą bei formą.

Kaip prižiūrėti laminates?

Svarbi tinkama individuali burnos higiena šepetėliu, dantų siūlu ir tarpdančių šepetėliais, neabrazyvi, nebraižanti laminatės ir dantų paviršiaus dantų pasta. Žinoma, būtina reguliariai atliekama profesionali burnos higiena, kurios metu klinikos „Madentis“ burnos higienistė parenka priemones dantų priežiūrai namuose bei profilaktiniai apsilankymai pas gydytoją odontologą.

Dantų laminatės

Paslauga Kaina, €
Keramikos laminatė (priklausomai nuo sudėtingumo vnt. skaičiaus) 499-699
Danties pavaškavimas 29
Estetinis plombavimas (priklausomai nuo sudėtingumo, aptariama konsultacijos metu) nuo 150

 

D.U.K.

Prieš kiek laiko užsiregistruoti?

Užsiregistruoti pas odontologą reikėtų vos pajutus skausmą ar kitus diskomfortą sukeliančius simptomus. Jei skausmas stiprus,skambinkite nedelsiant, rasime laiko tą pačią dieną. Profilaktiniams patikrinimams ir burnos higienai užsiregistruokite 1 – 2 kartus per metus jums patogiu laiku.

Nuo ko priklauso kaina?

Gydymo kainą nurodome įvertinę dantų būklę. Visada iš anksto aptariame gydymo bei priemonių alternatyvas, todėl pacientas gali apsispręsti ir pasirinkti.

Ar suteikiate darbams garantiją?

Klinikoje dirbantys odontologai kvalifikuoti ir kompetentingi, todėl labai rūpinasi, kad paciento savijauta po dantų gydymo būtų kuo geresnė. Darbams suteikiama garantija.

Ar patogu atvykti iki klinikos ir pasistatyti automobilį?

Vykstant vizito nesinori jaudintis dėl automobilio statymo vietos ar kelionės iki odontologijos kabineto. Atvykti į kliniką patogu automobiliu ar visuomeniniu transportu, o vietą automobiliui rasite šalia klinikos esančioje žalioje parkavimo zonoje.

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

DANTŲ PROTEZAVIMAS

DANTŲ GYDYMAS

DANTŲ LAMINATĖS

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

DANTŲ BALINIMAS

BURNOS HIGIENA

BURNOS CHIRURGIJA

PROTINIO DANTIES ROVIMAS