Dantų laminatės

Registruokitės vizitui:

15 + 9 =

Dantų laminatės, tai – presuotos keramikos plokštelės, kuriomis padengiamas priekinis danties paviršius. Šios procedūros metu yra atkuriama dantų estetika – lygi, balta, blizganti šypsena garantuota!

Dantų laminatės – kada rinktis?

Jeigu norite pašviesinti dantų spalvą, pakoreguoti formą, panaikinti tarpus tarp dantų, atkurti pažeistus, nuskilusius ar nudilusius dantis, dantų laminatės yra puiki išeitis.

Kodėl verta tai atlikti Madentyje?

Dantų laminavimą atliekame taikydami naujausias technologijas, todėl užtikriname, kad dantys ir jų audiniai nebus pažeisti, o pati procedūra nesukels nemalonių pojūčių.

Kokie yra laminačių privalumai?

Lyginant su estetiniu plombavimu, laminatės yra patvaresnės, laikui bėgant nekeičia spalvos ir blizgesio, bet atrodo ypač natūraliai ir estetiškai.

Jūs galite pasirinkti laminačių spalvą ir formą, tad dantys gali tapti ženkliai baltesni už natūralius.

Laminatės, užklotai (mikroprotezai)

Mikroprotezavimas leidžia išsaugoti maksimaliai daug savų danties audinių. Protezavimą užklotais renkamės, kai šoniniai dantys yra nusidėvėję, praradę daug savų audinių, restauruoti didelėmis plombomis, tam, kad būtų atkurta danties anatomija ir funcija bei apsaugotume dantis nuo galimų skilimų ir lūžimų.
Laminatės – labai plonos porceliano plokštelės, klijuojamos ir cementuojamos ant priekinių dantų paviršiaus. Jas renkamės, kai siekiama maksimaliai estetiško vaizdo protezuojant pakeitusius spalvą, nudilusius, negražios formos ar su tarpais dantis. Laminatės laikui bėgant nekeičia spalvos ir nepraranda blizgesio bei yra tvirtos.

Kaip dedamos dantų laminatės?

Dantų laminatės

Paslauga Kaina, €
Keramikos laminatė (priklausomai nuo sudėtingumo vnt. skaičiaus) 499-699
Danties pavaškavimas 29
Estetinis plombavimas (priklausomai nuo sudėtingumo, aptariama konsultacijos metu) nuo 150

 

D.U.K.

Prieš kiek laiko užsiregistruoti?

Užsiregistruoti pas odontologą reikėtų vos pajutus skausmą ar kitus diskomfortą sukeliančius simptomus. Jei skausmas stiprus,skambinkite nedelsiant, rasime laiko tą pačią dieną. Profilaktiniams patikrinimams ir burnos higienai užsiregistruokite 1 – 2 kartus per metus jums patogiu laiku.

Nuo ko priklauso kaina?

Gydymo kainą nurodome įvertinę dantų būklę. Visada iš anksto aptariame gydymo bei priemonių alternatyvas, todėl pacientas gali apsispręsti ir pasirinkti.

Ar suteikiate darbams garantiją?

Klinikoje dirbantys odontologai kvalifikuoti ir kompetentingi, todėl labai rūpinasi, kad paciento savijauta po dantų gydymo būtų kuo geresnė. Darbams suteikiama garantija.

Ar patogu atvykti iki klinikos ir pasistatyti automobilį?

Vykstant vizito nesinori jaudintis dėl automobilio statymo vietos ar kelionės iki odontologijos kabineto. Atvykti į kliniką patogu automobiliu ar visuomeniniu transportu, o vietą automobiliui rasite šalia klinikos esančioje žalioje parkavimo zonoje.

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

DANTŲ PROTEZAVIMAS

DANTŲ GYDYMAS

DANTŲ LAMINATĖS

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

DANTŲ BALINIMAS

BURNOS HIGIENA

BURNOS CHIRURGIJA

PROTINIO DANTIES ROVIMAS