Estetinis plombavimas Vilniuje

Registruokitės vizitui:

8 + 1 =

Estetinis plombavimas – tai procedūros, kurių metu atkuriami danties audiniai tam, kad pakoreguotų estetinę dantų išvaizdą. Šypseną gražinančios korekcijos yra atliekamos naudojant sertifikuotas, aukštos kokybės medžiagas, kurios ne tik savo išvaizda atrodo kaip natūralūs dantys, bet pasižymi ir natūraliems dantims būdingomis fizinėmis savybėmis.

Kada reikalingas estetinis plombavimas?

Pirmiausia dėl estetinio plombavimo siūlome kreiptis į kliniką pastebėjus pasikeitusią dantų spalvą, įskilusius, nudilusius ar nutrupėjusius dantis.  Taip pat įtariant, kad dantys pažeisti ėduonies arba norint pataisyti netaisyklingą dantų formą bei paslėpti nepageidaujamus tarpus.

Kodėl verta atlikti estetinį plombavimą klinikoje Madentis?

Estetinio plombavimo ir protezavimo procedūras atliekame taikydami naujausias technologijas, todėl užtikriname, kad dantys ir jų audiniai nebus pažeisti, o pati procedūra nesukels nemalonių pojūčių.

Kas bus, jei neatliksite estetinio plombavimo?

1. Nudilę ar nuskilę dantys gali sukelti nemalonius pojūčius.

2. Pažeisti, ilgai negydomi dantys gali būti dantų, bei burnos ligų priežastimi.

3. Dėl maisto, gėrimų ar rūkimo pasikeitusi dantų spalva gali sukelti diskomfortą šypsantis ar bendraujant su žmonėmis.

Mūsų pacientų atsiliepimai:

Labai rekomenduoju šią kliniką!

Esu daugiau nei patenkinta, nes nuskilo priekinio danties gabaliukas, tad išsirinkti specialistą ir būti patenkinta yra daugiau nei svarbu! Klinika priėmė labai greitai, aptarnavimas puikus. Gydytoja Greta Rakauskė puiki estetinio plombavimo meistrė! Ne tik kad greitai atkūrė dantuką, bet atrodo ir dar gražiau padarė nei buvo!

Vaiva Pumputienė

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas – tai minimaliai invazyvi procedūra, kurios metu gydytojas odontologas gali atstatyti prarastą dantų anatominę formą, uždaryti tarpus, pakeisti senas plombas, atstatyti smulkius dantų defektus, o svarbiausia, kad visa tai galima padaryti visiškai nešlifuojant danties.
Taip pat, tai yra pakankamai greita ir efektyvi procedūra, nes vieno vizito metu galima atstatyti net iki šešių ar aštuonių dantų!
Pasak gydytojos, daugelis pacientų bijo, nežino nuo ko pradėti… O geriausia pradėti nuo konsultacijos, kurios metu aptariama paciento dantų būklė, aptariami nusiskundimai ir lūkesčiai ir tik po to parenkamas tinkamiausias gydymas.
Po konsultacijos beveik visais atvejais pacientui yra atliekama burnos higiena. Tai yra viena svarbiausių paruošiamųjų procedūrų prieš estetinį plombavimą.

Plačiau apie tai ir ne tik išgirsite šiame video, kuriame kalba Madentis klinikos gyd. odontologė Greta.

Atlikti darbai:

Gyd. Greta Rakauskė

6 priekinių dantų estetinis plombavimas keičiant senus užpildus, atstatant kandamuosius kraštus ir dengiant visą lūpinį dantų paviršių.

Gyd. Greta Rakauskė

6 apatinio žandikaulio priekinių dantų senų plombų keitimas, karieso gydymas ir kandamųjų kraštų atstatymas.

Gyd. Greta Rakauskė

6 priekinių dantų estetinis plombavimas atkuriant prarastą anatominę formą, užveriant tarpus.

Kas yra estetinis plombavimas?

Estetinis plombavimas – tai minimaliai invazyvus dantų gydymo būdas, tausojantis natūralius danties audinius, atliekamas siekiant atkurti prarastą dantų anatominę formą, norint „uždaryti“ nepageidaujamus tarpus tarp dantų, pakeisti senas, nuo danties spalvos besiskiriančias restauracijas ar pakoreguoti danties spalvą. Šiuo būdu galima greitai ir nebrangiai sukurti darnią ir estetišką šypseną.

Estetinėje odontologijoje naudojamos itin aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos, skirtos plombuoti, atliekami išsamūs tyrimai, analizuojama kiekvieno paciento dantų būklė bei aptariami lūkesčiai: tai leidžia gauti geriausią pacientą tenkinantį ilgalaikį rezultatą.

Kokia yra estetinio plombavimo procedūros eiga?

Estetinis plombavimas – tai reali galimybė per vieną vizitą sutvarkyti net iki 6 ar 8 dantų.

1. Pirmiausia konsultacijos metu kiekvieno paciento dantų būklė įvertinama individualiai, parenkamas jam tinkamiausias gydymo būdas, aptariama būsima dantų forma, spalva, sudaromas gydymo planas ir paaiškinama gydymo eiga. Priklausomai nuo situacijos gali būti plombuojami tik vienas ar keli dantys.

2. Prieš estetinį plombavimą beveik visais atvejais atliekama profesionali burnos higiena.

3. Atvykus plombuoti visos procedūros atliekamos sukūrus vietinę nejautrą, tad skausmo tikrai nejusite! Tada kruopščiai išvalomos senos ir ištrupėjusios plombos, pažeisti danties audiniai. Specialiai plombavimui sveiko danties šlifuoti nereikia, tad tai yra saugus ir dantį tausojantis gydymo būdas.

4. Tada seka kruopštus darbas: gydytojas, naudodamas aukštos kokybės medžiagas, mažais sluoksniais atkuria danties formą ir išvaizdą.

Kokia priežiūra reikalinga po dantų estetinio plombavimo?

Svarbu pastabėti, kad dieną po procedūros rekomenduojama nerūkyti, nevartoti dažomųjų maisto produktų (kavos, raudonojo vyno, burokėlių, mėlynių ir kt.). Iš karto po procedūros dantenos gali būti paraudusios, šiek tiek skausmingos, dantys – jautrūs, bet po poros dienų šie pojūčiai išnyksta.
Taip pat po estetinio plombavimo procedūros rekomenduojama įsigyti minkštą dantų šepetėlį ir neabrazyvią dantų pastą, kad tiek danties, tiek plombos paviršius nebūtų braižomi ir neprarastų blizgumo.

Kaip ir po bet kurios odontologinės procedūros, po estetinio plombavimo odontologijos klinikoje rekomenduojama lankytis profilaktiškai kas 6 mėnesius, atlikti profesionalią burnos higieną ir, esant poreikiui, dantų poliravimą. Taip galėsite džiaugtis gražia šypsena ilgiau!

Estetinio plombavimo privalumai:

1. nereikalauja sveiko danties šlifavimo;
2. dantys atrodo natūraliai ir estetiškai;
3. nebrangi procedūra palyginti su kitomis;
4. per vieną vizitą galima atkurti kelis dantis – tai greičiausias ir efektyviausias atkūrimo būdas;
5. laikui bėgant nesudėtinga atlikti korekcijas.

Estetinio plombavimo kaina priklauso nuo esamų dantų defektų, tačiau tikslią informaciją galima sužinoti tik atvykus konsultacijos į odontologijos kliniką, atlikus nuodugnią apžiūrą ir įvertinus dantų bei burnos sveikatą. Kas tinka vienam pacientui, nebūtinai turi tikti kitam, tad tik profesionalas gali rasti Jums geriausią sprendimą, kad graži šypsena džiugintų kuo ilgiau.

Odontologijos klinika MADENTIS esanti Vilniuje pasiruošusi padėti kiekvienam pacientui, besirūpinančiam savo dantų sveikata ir gražia šypsena. Klinikoje dirbantys profesionalūs gydytojai pasirūpins kiekvieno paciento savijauta ir sudarys kuo palankesnes sąlygas gerinti sveikatą ir kuo ilgiau džiaugtis gražia, laimės kupina šypsena.

Estetinio plombavimo kaina

Paslauga Kaina, €
Gydytojo konsultacija dėl estetinio plombavimo 19
Vieno danties estetinis plombavimas (priklausomai nuo sudėtingumo, aptariama konsulatcijos metu) nuo 150
Vieno danties pavaškavimas 29

 

 

D.U.K.

Prieš kiek laiko užsiregistruoti?

Užsiregistruoti pas odontologą reikėtų vos pajutus skausmą ar kitus diskomfortą sukeliančius simptomus. Jei skausmas stiprus,skambinkite nedelsiant, rasime laiko tą pačią dieną. Profilaktiniams patikrinimams ir burnos higienai užsiregistruokite 1 – 2 kartus per metus jums patogiu laiku.

Nuo ko priklauso kaina?

Gydymo kainą nurodome įvertinę dantų būklę. Visada iš anksto aptariame gydymo bei priemonių alternatyvas, todėl pacientas gali apsispręsti ir pasirinkti.

Ar suteikiate darbams garantiją?

Klinikoje dirbantys odontologai kvalifikuoti ir kompetentingi, todėl labai rūpinasi, kad paciento savijauta po dantų gydymo būtų kuo geresnė. Darbams suteikiama garantija.

Ar patogu atvykti iki klinikos ir pasistatyti automobilį?

Vykstant vizito nesinori jaudintis dėl automobilio statymo vietos ar kelionės iki odontologijos kabineto. Atvykti į kliniką patogu automobiliu ar visuomeniniu transportu, o vietą automobiliui rasite šalia klinikos esančioje žalioje parkavimo zonoje.

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

DANTŲ PROTEZAVIMAS

DANTŲ GYDYMAS

DANTŲ LAMINATĖS

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

DANTŲ BALINIMAS

BURNOS HIGIENA

BURNOS CHIRURGIJA

PROTINIO DANTIES ROVIMAS

test paslaugos 10 wh

DANTŲ ŠAKNŲ KANALŲ GYDYMAS