Burnos higiena Vilniuje

Registruokitės vizitui:

8 + 14 =

Burnos higiena – tai profesionalus dantų valymas, kurio metu pašalinamos ant dantų susikaupusios apnašos, bakterijos bei akmenys virš ir po dantenomis. Taip pat atliekama dantų ir dantenų uždegimo prevencija, bei patariama, kaip prižiūrėti dantis ir dantenas namuose atsižvelgiant į Jūsų asmeninę burnos būklę.

Kada reikalinga burnos higiena?

Dantų higienos procedūros kreiptis į kliniką patariame pastebėjus, kad kraujuoja dantenos, iš burnos sklinda nemalonus kvapas ar pasikeitė dantų spalva.

Jeigu šių simptomų nepastebėjote, profilaktiškai atlikti procedūrą rekomenduojama 1–2 kartus per metus.

Kodėl verta atlikti burnos higieną klinikoje Madentis?

Dantų sveikatą ir estetiką gali užtikrinti reguliariai atliekama profesionali burnos higiena.

Klinikoje dirbanti atsakinga ir rūpestinga burnos higienistė ne tik atliks higienos procedūras, bet ir patars, kaip namų sąlygomis išlaikyti burnos ertmės švarą ir spindinčią šypseną.

Kas bus, jei laiku nepasirinksiu profesionios burnos higienos?

1. Gingivitas, ėduonis, bei periodontitas gali būti prastos burnos higienos pasekmė.

2. Nepakankama burnos higiena gali būti blogo burnos kvapo, dantų netekimo ir patamsėjusių bei kraujuojančių dantenų priežastis.

3. Dėl prastos burnos higienos atsiradusios dantenų ligas sukeliančios bakterijos patenka į kraują ir ilgainiui gali būti širdies, kraujagyslių, kvėpavimo takų, cukrinio diabeto ir kitų sisteminių ligų priežastimi.

Mūsų pacientų atsiliepimai:

Labai puiki ir jauki klinika.

Labai noriu rekomenduoti higienistę Gendvilę!

Darbą atliko švelniai, labai jautriai ir kruopščiai.

Kadangi esu iš jautresnių žmonių – pirmą kartą po higienos išėjau su šypsena veide!

Žinau kur grįšiu vėl!

Agnė Duškinaitė

„Kasdien prižiūrite savo dantis, naudojate dantų šepetėlį, dantų siūlą bei skalavimo skystį, tačiau dantys vis tiek atrodo gelsvi, o atsirandantis nemalonus burnos kvapas varžo bendravimą? Nenuvalytos apnašos sukietėja, susidaro dantų akmenys, kurie sukelia dantenų ir periodonto ligas bei gali būti priežastis blogo kvapo burnoje.
Profesionalią burnos higieną daugelis linkęs atidėlioti, kaip nereikalingą, antraeilę procedūrą. Tačiau ji yra būtina siekiant išvengti periodonto ligų ir ėduonies.“

 

Konsultuoja mūsų klinikos burnos higienistė Kristina.

Burnos higiena

Higiena – tai mokslas, tiriantis aplinkos įtaką žmogaus sveikatai, kartu nurodant priemones, kuriomis siekiama išsaugoti žmogaus sveikatą, padėti jam išvengti ligų bei sukurti palankias gyvenimo sąlygas.
Labai svarbu namuose gerai ir kruopščiai valytis dantis, tačiau ne visada pavyksta tai padaryti nepriekaištingai. Dalis minkštų apnašų lieka ant dantų paviršiaus ir, sąveikaudamos su seilėmis, sukietėja ir virsta dantų akmenimis. Svarbu atminti, kad net ir esant tinkamai asmens burnos higienai profilaktiškai būtina lankytis pas burnos higienistą: tik šis pašalins savo, profesionalo, akimi matomas bakterijų ir apnašų sankaupas. Laiku atlikus profesionalią burnos higieną bakterijos, esančios minkštose dantų apnašose ir akmenyse, nespėja sukelti periodonto ligų.
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, burnos ir dantų ligos ypač dažnos ir plačiai paplitusios visame pasaulyje, todėl odontologai skatina burnos ligų profilaktiką taikyti reguliariai, 1–2 ar daugiau kartų per metus. Burnos infekcijos ir uždegimai turi įtakos bendrai sveikatai, o burnos ertmės būklė gali rodyti sistemines ligas, tokias kaip osteoporozė, cukrinis diabetas, celiakija ar vėžys. Daugelis tyrimų rodo, kad dantenų ligos susijusios su padidėjusia diabeto, širdies ligų ir priešlaikinio gimdymo rizika.
Šepetėliu visų dantų apnašų nuvalyti neįmanoma, nes šepetėlio šereliai jų tiesiog nepasiekia. Apnašų dažnai lieka sunkiai pasiekiamose vietose ant galinių dantų, dantenų vagelėse, tarpdančiuose. Apnašos daugiausia būna baltos arba rusvos spalvos. Nenuvalytos jos sąveikauja su burnoje esančiomis bakterijomis ir seilėmis, laikui bėgant kietėja ir virsta dantų akmenimis, kurie lemia dantenų ir periodonto ligų vystymąsi.
Jeigu pastebite, kad Jūsų dantenos paraudo, tapo jautrios, o galbūt ir pradėjo kraujuoti, nedelsdami kreipkitės į burnos higienos specialistus. Odontologijos klinikos MADENTIS gydytojai ir burnos higienistai suteiks profesionalią pagalbą moderniomis ir efektyviomis priemonėmis. Burnos higienos procedūros bijoti tikrai neverta – tereikia žinoti, kad jos dėka galima išvengti būsimo dantų skausmo, gydymo ir net jų netekimo. Be to, dantų gydymas kainuoja daugiau nei profilaktinis apsilankymas ir nuolatinė specialistų priežiūra.
Labai svarbu neatidėlioti burnos higienos procedūros, nes uždelsta burnos sveikatos problema gali nulemti komplikuoto karieso atsiradimą bei periodonto ligas.
Burnos higienistei įvertinus paciento dantų ir burnos ertmės būklę, profesionalią burnos higieną atlieka įvairaus amžiaus žmonėms. Nuolatinis kruopštus rūpinimasis savo dantimis, tinkama jų priežiūra sumažina dantų ir periodonto ligų atsiradimo riziką.

Kokie burnos higienos procedūros pranašumai?

– Nuvalomos minkštos apnašos, pašalinami dantų akmenys
– Burnos ertmei suteikia gaivumo
– Dantys tampa baltesni
– Padeda kovoti su periodonto ligomis
– Saugo ir palaiko dantų ir burnos ertmės sveikatą
– Saugu, neskausminga ir greita

Prieš kokias odontologines procedūras atliekama burnos higienos procedūra?

Ji būtina, jeigu bus atliekami:
Dantų gydymas

Estetinis plombavimas

Dantų protezavimas

Dantų implantavimas

• Dantų balinimas

Chirurginės intervencijos

• Periodontinis gydymas

Kaip atliekama burnos higienos procedūra?

Dantų apnašoms ir akmenims valyti naudojamas ultragarsis skaleris, kuris lengvai vibruodamas be skausmo nuo danties paviršiaus atskelia kietus dantų akmenis nepažeisdamas danties paviršiaus.

Sunkiai pasiekiamose, gilesnėse dantenų kišenėse nešvarumai valomi specialiais rankiniais instrumentais.
Jeigu dantys jautrūs, galima atlikti vietinį nuskausminimą, kad nejaustumėte diskomforto procedūros metu.

Kai nuvalomos mineralizuotos apnašos, dantys valomi oro abrazijos būdu, naudojant medicininį kalcio karbonatą („Air flow“ metodika), kuris oro ir vandens srove per atstumą purškiamas ant dantų, taip nuvalant likusį minkštą paviršių ir pigmentines apnašas.

Valymas užbaigiamas poliruojant dantis minkštais šepetėliais, guminiais diskeliais bei profesionalia poliravimo pasta. Po šios procedūros dantų paviršius tampa ypač švelnus, dantų spalva pašviesėja, taigi Jūsų šypsena tampa gražesnė.

Odontologijos klinikos MADENTIS specialistai visada individualiai parenka kiekvienam tinkamiausias burnos priežiūros priemones ir parodo bei apmoko, kaip jas tinkamai naudoti namuose.

Burnos higienos procedūra paprastai trunka apie valandą.

Rekomendacijos po burnos higienos procedūros

1. Po procedūros rekomenduojama vieną valandą nevalgyti ir tą dieną nevartoti dažančių maisto produktų ir gėrimų.
2. Dantis namuose valyti rekomenduojama minkštu dantų šepetėliu bei naudoti tarpdančių šepetėlius ir/ar siūlą, esant sudirgusioms ar uždegiminėms dantenoms, skalauti skalavimo skysčiu.
3. Kad dantys kuo ilgiau išliktų švarūs, rekomenduojama juos ir tarpdančius kruopščiai valyti 2 kartus per dieną, o po kiekvieno valgio ar užkandžio siūloma praskalauti stikline šilto vandens.

Profesionalios burnos higienos kaina

 

Paslauga Kaina, €
Profesionali burnos higiena 79
Profesionali burnos higiena (sudėtingas atvejis) 89
Profesionali burnos higiena vaikams (iki 12metų) su individualios higienos mokymu 45
Individualios burnos higienos mokymas ir priemonių parinkimas 15
Periodonto kišenių praplovimas 6
Fluoro aplikacija (1-3 dantys) 15
Visų dantų fluoravimas 29
Danties padengimas silantu 15
Jautrių dantų kaklelių padengimas nujautrinančia medžiaga (1 dantis) 15
Dantų gydymas infiltracine „Icon” sistema (1 dantis) 59-79
Pradinių ėduonies stadijų gydymas regeneracijos būdu „V Vardis” sistema (5-10 dantų) 69-99
Danties papuošalas 59

 

D.U.K.

Prieš kiek laiko užsiregistruoti?

Užsiregistruoti pas odontologą reikėtų vos pajutus skausmą ar kitus diskomfortą sukeliančius simptomus. Jei skausmas stiprus,skambinkite nedelsiant, rasime laiko tą pačią dieną. Profilaktiniams patikrinimams ir burnos higienai užsiregistruokite 1 – 2 kartus per metus jums patogiu laiku.

Nuo ko priklauso kaina?

Gydymo kainą nurodome įvertinę dantų būklę. Visada iš anksto aptariame gydymo bei priemonių alternatyvas, todėl pacientas gali apsispręsti ir pasirinkti.

Ar suteikiate darbams garantiją?

Klinikoje dirbantys odontologai kvalifikuoti ir kompetentingi, todėl labai rūpinasi, kad paciento savijauta po dantų gydymo būtų kuo geresnė. Darbams suteikiama garantija.

Ar patogu atvykti iki klinikos ir pasistatyti automobilį?

Vykstant vizito nesinori jaudintis dėl automobilio statymo vietos ar kelionės iki odontologijos kabineto. Atvykti į kliniką patogu automobiliu ar visuomeniniu transportu, o vietą automobiliui rasite šalia klinikos esančioje žalioje parkavimo zonoje.

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

DANTŲ PROTEZAVIMAS

DANTŲ GYDYMAS

DANTŲ LAMINATĖS

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

DANTŲ BALINIMAS

BURNOS HIGIENA

BURNOS CHIRURGIJA

PROTINIO DANTIES ROVIMAS

test paslaugos 10 wh

DANTŲ ŠAKNŲ KANALŲ GYDYMAS