Dantų implantavimas Vilniuje

Registruokitės vizitui:

5 + 9 =

Dantų implantavimas – tai procedūra skirta atkurti trūkstamus dantis, jų formą, bei funkcionalumą, naudojant implantą kaip dirbtinę danties šaknį.

Kada reikalingas dantų implantavimas?

Dėl dantų implantavimo kreiptis į kliniką patariame, jeigu praradote vieną ar daugiau dantų, įtariate kad dantis yra nebefunkcionalus arba negrįžtamai pažeistas.

Kodėl verta implantuoti dantis klinikoje Madentis?

Klinikoje dirbantys kompetentingi gydytojai taiko modernias dantų implantavimo technologijas ir metodus, kurie parenkami pagal paciento poreikius. Naudojami itin aukštos kokybės dantų implantai ir kruopštus odontologų darbas užtikrina implantų prigijimą be komplikacijų.

Kas bus, jei laiku neatstatysite prarastų dantų?

  • Praradus dantis tirpsta žandikaulio kaulas, keičiasi veidas, ryškėja raukšlės, įdumba skruostai – žmogus atrodo senesnis.

  • Trūkstamas dantis gali sukelti sunkumų valgant, o prastai sukramtytas maistas, gali sukelti virškinamojo trakto problemų.

  • Vieno ar kelių dantų praradimas gali sukelti keblumų ištariant tam tikrus žodžius.

  • Kalbėdami galite patirti nemalonius pojūčius, tokius kaip švilpimą ar nevalingą spjaudymąsi.

Mūsų pacientų atsiliepimai:

Buvau keletą kartu - viskas tiesiog nuostabu!

21 amžiaus technologiniai sprendimai, kruopštumas, profesionalumas, nemokama kava ir šokoladas.

Maloni muzika bei meilė savo darbui, galėčiau vardint ir vardint…
Darbuotojos yra akivaizdžiai savo rogėse.

10 balų, rekomenduoju!

Vytautas Kirsnys

Dantų implantavimas

Praradote vieną ar daugiau dantų? Įtariate, kad dantis yra per stipriai pažeistas, kad būtų galima jį atstatyti?
Dantų implantacija – tai procedūra skirta atkurti trūkstamus dantis, jų formą bei funkcionalumą.

Praradus dantį ar dantis svarbu laiku kreiptis į gydytoją odontologą, nes uždelsus gali atsirasti labai nemalonios pasekmės: sunkumai valgant, keblumai tariant kai kuriuos garsus, žandikaulio kaulo nutirpimas ar netgi atsirasti veido deformacijos…

Taigi, implantologijos dėka žmonės gali džiaugtis gražia ir natūralia šypsena bei sveikais dantimis.

 

Plačiau apie dantų implantavimą kalba gydytoja odontologė – burnos chirurgė Dainora Jankauskaitė.

Dantų-implantacija-pacientas

Kaip atsirado dantų implantavimas?

Dar senovės Egipte buvo imamasi priemonių, siekiant turėti gražius ir sveikus dantis. Todėl galima teigti, bandymų nors laikinai įstatyti vietoj iškritusio danties savitą atramą, pasak istorijos šaltinių, tikrai buvo. Ir tik XIX a. antroje pusėje prasidėjo pirmųjų platininių bei porcelianinių karūnėlių era. Nors ne visuomet šios pirmosios karūnėlės tikdavo pacientams, tai tapo pradžia atstatomosios odontologijos moksle. Tiesa, tokias karūnėles įpirkti tegalėjo aukštuomenės atstovai. Efektyvi dantų implantų istorija gimė XX a. viduryje, kuomet jaunas švedų profesorius Per-Ingvar Brånemark įvykdė atradimą. Jis pastebėjo, kad į natūralų kaulą įsodintas titanas greitai ir lengvai prigyja. Tad ši veiksminga, nuolat tobulinima procedūra, šiuo metu leidžia milijonams žmonių visame pasaulyje vėl turėti prarastus dantis. Lietuvoje atliekant dantų implantavimą taikomos visame pasaulyje žinomos pažangiausios technologijos ir vis daugiau pacientų gali pasinaudoti šia paslauga.
Šiandien galime džiaugtis pasiekta didžiule pažanga dantų implantavimo srityje: sukurtos modernios implantų sistemos, taikomos naujausios metodikos leidžia išvengti nemalonių ir skausmingų, ilgai trunkančių dantų atstatymo procedūrų. Yra daug būdų atkurti danties vainiką, tačiau tik implantai leidžia atkurti visą dantį – tiek šaknį, tiek vainiką.

Dantų-implantacija-implantas-ir-šaknis

Kas yra dantų implantavimas ir kokie privalumai?

Danties implantu vadinama dirbtinė danties šaknis, mažo varžtelio pavidalu įsukama į žandikaulį. Kadangi traukiant dantį, jis pašalinamas kartu su šaknimi, implantas imituoja danties šaknį. Kai implantas prigyja, ant jo prisukamas dirbtinis dantis, kuris tarnauja kaip natūralus dantis.

Dantys gali būti prarasti dėl įvairių priežasčių: įvykusių traumų ar ligų pasekmių, senatvės. Nepakankama burnos higiena taip pat gali būti dantų netekimo priežastimi ir tai nepriklauso nuo paciento amžiaus. Todėl implantologijos dėka žmonės vis labiau gali džiaugtis gražia ir natūralia šypsena bei sveikais dantimis.

MADENTIS klinikoje dirba profesionalūs specialistai, naudojantys modernią specializuotą įrangą ir taikantys inovatyvias gydymo metodikas.

Pagrindiniai dantų implantų privalumai:

1. Atrodo natūraliai ir estetiškai;

2. Pilnai atkuriama kramtymo funkciją;

3. Išlieka ilgai, tinkamai prižiūrint tarnauja visą gyvenimą;

4. Apsaugo šalia esančius dantis nuo pasislinkimo, o žandikaulį nuo tirpimo;

5. Lengva ir patogi priežiūra;

Mes implantuojame tik pripažintus pasaulyje dantų implantus, tokius kaip Nr. 1 pagal populiarumą pasaulyje implantus Osstem ar išskirtinės kokybės šveicariškus Straumann dantų implantus. Paprastai konkretų pasirinkimą pacientas padaro pasitaręs su mūsų klinikos gydytoju.

Siekdami užtikrinti patogias ir prieinamas paslaugas, Madentis klinika siūlo dantų implantavimo paslaugas išsimokėtinai.

Kaip vyksta dantų implantavimas?

Dantų implantavimas atliekamas keliais etapais.

1. Pirmuoju etapu vyksta išsami odontologo konsultacija ir ištyrimas, aptariama paciento bendra sveikatos būklė. Taip pat sudaromas gydymo planas, kurio laikomasi gydymo eigoje.

2. Sekančio etapo metu prieš implantaciją atliekama vietinė nejautra, kad pacientas visiškai nejaustų skausmo, ir į kaulą įsriegiamas implantas. Procedūra trunka 30 – 60 min., bet priklauso ir nuo implantuojamų dantų skaičiaus bei taikomos metodikos. Įsukus implantą, priklausomai nuo situacijos, gali būti užsukama gijimo galvutė, laikinas dantis ar užsiuvama. Visiškas implanto prigijimas, osteointegracija, trunka 3-6 mėn.

3. Paskutinis etapas dantų implantacijos yra protezavimas. Dėka pažangių šiuolaikinių technologijų nuolatinis dantis ant implantų pagaminamas pagal paciento dantų spalvą, formą, todėl nesiskiria nuo kitų natūralių dantų.

Madentis klinika dirba su visame pasaulyje patikrintomis, moksliniais tyrimais pagrįstomis implantų sistemomis.

Kas yra sinuso pakėlimas ir kada jis taikomas dantų implantacijos metu?

Viršutiniame žandikaulyje yra sinuso ertmės. Kai netenkama dantų, pradeda tirpti kaulas ir laikui bėgant lieka tik plona kaulo sienelė, skirianti burnos ertmę nuo sinuso ertmės.

Norint įsriegti implantą, reikalingas tam tikras kaulo aukštis, todėl atliekama chirurginė operacija – sinuso dugno pakėlimas, kurios metu pridedama dirbtinio kaulo pakaitalo. To dėka, atsiranda pakankamai vietos įsriegti dantų implantą.

Ar reikalinga tokia procedūra, parodo kompiuterinė tomograma arba rentgenograma.

Sinuso dugno pakėlimo operacija atliekama naudojant vietinį nuskausminimą. Tokias operacijas gali atlikti burnos, veido – žandikaulio chirurgai.

Kada dantų implantacijos metu taikoma kaulo augmentacija?

Dantų-implantacija-žandikaulio-augmentacija

Netekus danties kaulas netenka apkrovos ir ilgainiui pradeda nykti. Kartais žandikaulio kaulas būna suardytas prieš danties pašalinimą buvusio negydomo danties uždegimo.

Nutirpusio žandikaulio vietoje dantų implanto įsriegti kokybiškai neįmanoma, todėl prieš implantaciją ar jos metu prarastas kaulo aukštis ir storis atstatomas pakaitinėmis medžiagomis.

Jos gali būti: sintetiniai kaulo pakaitalai ar nuosavo kaulo blokas paimtas iš kitos srities.

All- on-4 implantai. Kada taikoma ši procedūra?

Dantų-implantacija-all-on-4

Ši procedūra taikoma tuo atveju, jei prarandama didžioji dalis dantų ar net visi dantys. All-on-4 (visi ant 4) procedūros metu visi vieno žandikaulio dantys tvirtinami ant 4-6 dantų implantų. Kokie šios procedūros privalumai?

Pirmiausia, tai ekonomiškas dantų atkūrimo būdas, leidžiantis džiaugtis naujai atkurta šypsena ir kramtymo funkcija beveik iš karto po operacijos.

Jis ypač rekomenduojamas vyresnio amžiaus žmonėms, nes išvengiama sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Taigi, sutaupomas laikas ir pinigai.

All-on-4 procedūrai atlikti pirmiausiai reikalinga gydytojo chirurgo konsultacija, atliekamas ištyrimas ir sudaromas gydymo planas.

Šios operacijos metu pašalinami likę dantys, įsriegiami 4 -6 implantai, kurie bus pagrindas viso žandikaulio protezui.

Pritvirtintas laikinas protezas po implantavimo bus nepaslankus, nejudės ir neiškris. Kuomet implantai visiškai prigyja laikinas protezas pakeičiamas į nuolatinį protezą. Pacientui atkuriama kramtymo funkcija, o šypsena tampa graži, natūrali ir ilgaamžė

Kaip prižiūrėti dantų implantus?

Dantys ant implantų, kaip ir natūralūs dantys reikalauja higienos ir pastovios priežiūros.

Mūsų klinikos pacientai apmokomi taisyklingų burnos higienos įgūdžių prie natūralių dantų bei implantų ir yra stebimi (sekami) reguliarių profilaktinių apsalankymų metu.

Turint implantų profesionali burnos higiena turi būti atliekama taip pat dažnai, kaip ir esant natūraliems dantims.

Kruopščiai prižiūrimi implantai tarnauja visą gyvenimą.

Dantų implantavimo kaina

Paslauga Kaina, €
Burnos chirurgo konsultacija dėl implantavimo 39
Implantavimas Osstem implantu 599
Implantavimas Straumann Roxolid SLA implantu 699
Implantavimas Straumann Roxolid SLActiv implantu 799
Gijimo galvutės užsukimas 59
Sinuso pakėlimo operacija uždaru būdu 199
Sinuso pakėlimo operacija atviru būdu 999
Fiksuotų dantenų prie implanto sukūrimas (transpalntu iš gomurio – 1 d.) 249
Kaulo atstatymas prie implantų pakaitinėmis medžiagomis 299-999
Kaulo atstatymas kaulo (autogeniniu) bloku 1099-1499
Implanto šalinimas 159
Periimplantito chirurginis gydymas 169
Vienkartinių priemonių rinkinys implantacijai 39
Gijimo priežiūra ir siūlų išėmimas 19

 

Dantų implantavimo kaina. Finansavimo būdai.

Kad tiksliai įvertintume dantų implantavimo kainą, maloniai kviečiame atvykti konsultacijai į MADENTIS odontologijos kliniką. Užsiregistruoti galite paskambinę nurodytu kontaktiniu telefono numeriu ar elektroniniu paštu .
Konsultacijos metu įvertinsime, kokie implantavimo sprendimai Jums būtų tinkamiausi ir kiek tai kainuotų. Madentis klinika implantavimo procedūroms siūlo palankias išsimokėjimo sąlygas, tad susisiekite su mumis ir suteiksime visą jums reikalingą informaciją.

D.U.K.

Nuo ko priklauso dantų implantavimo kaina?

Ji priklauso nuo pasirinkto implanto, implantuojamų dantų skaičiaus ar reikalinga atlikti papildomas chirurgines intervencijas, tokias kaip kaulo augmentacija, sinuso dugno pakėlimas.

Ar skausminga implantavimo procedūra?

Implantavimo procedūra atliekama su vietine nejautra, tad nejausite jokio skausmo ar diskomforto. Jūs galėsite mėgautis tyliais muzikos garsais ir svajoti apie tobulą šypseną!

Per kiek laiko prigyja implantai?

Implantų gijimo laikas priklauso nuo atliktos procedūros apimties ir bendros organizmo būklės, dažniausiai tam reikia apie 3-6 mėn.

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

DANTŲ PROTEZAVIMAS

DANTŲ GYDYMAS

DANTŲ LAMINATĖS

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

DANTŲ BALINIMAS

BURNOS HIGIENA

BURNOS CHIRURGIJA

PROTINIO DANTIES ROVIMAS

test paslaugos 10 wh

DANTŲ ŠAKNŲ KANALŲ GYDYMAS