Protinio danties rovimas

Registruokitės vizitui:

1 + 5 =

Protinio danties rovimas – chirurginė procedūra, kurios metu pašalinamas protinis dantis, kuris augdamas remiasi į kitą dantį, nes jam trūksta vietos ar yra stipriai pažeistas ėduonies.

Kodėl reikia šalinti protinius dantis?

Dažnai protiniams dantims išdygti neužtenka vietos žandikaulyje, todėl jie stumia kitus dantis, krypsta į šoną ar išdygsta nepilnai. Juos sunku pasiekti išvalyti, todėl jie anksti yra pažeidžiami ėduonies, ties jais vystosi minkštųjų audinių uždegimas.

Kada geriausias laikas šalinti protinius dantis?

Jeigu jaučiate skausmą, tinimą, pastebite dantenų uždegimą protinio danties srityje ir ypač, jei tai yra linkę kartotis, Jums reikalinga gydytojo konsultacija.

Jeigu protinio danties rovimas tikrai reikalingas, rekomenduojame nedelsti, nes laiku nepašalinus protinio danties gali būti pažeisti gretimi dantys ar formuotis pūliniai bei pūlynai, kurie, plisdami į gretimas sritis, kartais sukelia rimtas, net gyvybei pavojingas būkles.

Kodėl verta Madentyje atlikti protinio danties šalinimą?

Profesionali, dėmesinga mūsų klinikos burnos chirurgė pirmiausia išsamiai paaiškins apie tai, kas bus atliekama ir pasirūpins, kad Jūs jaustumėtės kiek įmanoma ramiau ir komfortiškiau, o procedūra praeitų sklandžiai ir greitai.

Mūsų pacientų atsiliepimai:

Nuoširdžiausias AČIŪ gyd. Dainorai Jankauskaitei!

Nuostabi gydytoja-chirurgė, labai kruopščiai įsigilino, viską paaiškino, labai gerai nuskausmino ir atliko operaciją- protinio danties rovimą nepriekaištingai!

Labai profesionali, bet tuo pačiu žmogiška, nuoširdžiai bendraujanti ir visada su šypsena! 
Ačiū Dainorai ir visam kolektyvui!

Diana Zagainova

Protinio danties šalinimas

Protinio danties rovimas

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad po protinių dantų pašalinimo, net iki 85 proc. gali pagerėti gretimų dantų sveikata, o nepašalinus – apie 25 proc. pacientų išsivysto antro krūminio danties tolimojo paviršiaus ėduonis, ilgainiui tenka šalinti ne tik protinį dantį bet ir antrą krūminį dantį.

Protinių dantų pašalinimo nerekomenduojama atlikti anksčiau nei 17 metų amžiaus, nes gali būti pažeistos žandikaulių augimo zonos.

Nustatyta, jog optimaliausias amžius atlikti šią procedūrą yra 18 – 24 amžius, kuomet kaulas dar yra minkštesnis, apatiniai protiniai dantys jau atsitraukę toliau nuo apatinio žandikaulio kanalo, o viršutiniai nusileidę žemiau po žandiniu ančiu, lengvesnis gijimas.

Protinio danties netaisyklingo augimo atvejai:

Protinio danties rovimas atliekamas tuomet, kai:

1. Yra nepagydomai pažeistas ėduonies, netaisyklingai išdygęs ir aplink jį kaupiasi minkštas apnašas, burnos higiena tampa apsunkinta.

Tuomet kyla apydančio audinių uždegimas, gali formuotis pūlyniai ir pūlynai, kurie išplinta tarpfascijiniais tarpais minkštuosiuose audiniuose, kakle. Gali grėsti rimtomis, net gyvybei pavojingomis būklėmis.

2. Taip pat protinis dantis gali būti šalinamas, kuomet:

– aplink jį formuojasi dygimo ar kitos žandikaulių cistos, navikai,

– blokuoja antro krūminio danties dygimą,

– remiasi į gretimą dantį ir jį gali pažeisti,

– eina per žandikaulio lūžio linijas,

– arba ortodontinio gydymo tikslu, kuomet siekiama sukurti daugiau vietos dantų lankuose.

Protinio danties rovimo kaina

Paslauga Kaina, €
Burnos chirurgo konsultacija 39
Protinio danties rovimas (šalinimas) 99
Sudėtingas protinio danties šalinimas 119-149
Neišdygusio protinio danties rovimas (šalinimas) 149-249

 

D.U.K.

Prieš kiek laiko užsiregistruoti?

Užsiregistruoti pas odontologą reikėtų vos pajutus skausmą ar kitus diskomfortą sukeliančius simptomus. Jei skausmas stiprus,skambinkite nedelsiant, rasime laiko tą pačią dieną. Profilaktiniams patikrinimams ir burnos higienai užsiregistruokite 1 – 2 kartus per metus jums patogiu laiku.

Nuo ko priklauso kaina?

Gydymo kainą nurodome įvertinę dantų būklę. Visada iš anksto aptariame gydymo bei priemonių alternatyvas, todėl pacientas gali apsispręsti ir pasirinkti.

Ar suteikiate darbams garantiją?

Klinikoje dirbantys odontologai kvalifikuoti ir kompetentingi, todėl labai rūpinasi, kad paciento savijauta po dantų gydymo būtų kuo geresnė. Darbams suteikiama garantija.

Ar patogu atvykti iki klinikos ir pasistatyti automobilį?

Vykstant vizito nesinori jaudintis dėl automobilio statymo vietos ar kelionės iki odontologijos kabineto. Atvykti į kliniką patogu automobiliu ar visuomeniniu transportu, o vietą automobiliui rasite šalia klinikos esančioje žalioje parkavimo zonoje.

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

DANTŲ PROTEZAVIMAS

DANTŲ GYDYMAS

DANTŲ LAMINATĖS

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

DANTŲ BALINIMAS

BURNOS HIGIENA

BURNOS CHIRURGIJA

PROTINIO DANTIES ROVIMAS

test paslaugos 10 wh

DANTŲ ŠAKNŲ KANALŲ GYDYMAS