Estetinis protezavimas ir plombavimas

Registruokitės vizitui:

13 + 5 =

Estetinis dantų plombavimas ir protezavimas – tai procedūros ,kurių metu atkuriami danties audiniai tam, kad pakoreguotų estetinę dantų išvaizdą. Šypseną gražinančios korekcijos yra atliekamos naudojant sertifikuotas, aukštos kokybės medžiagas, kurios ne tik savo išvaizda atrodo kaip natūralūs dantys, bet pasižymi ir natūraliems dantims būdingomis fizinėmis savybėmis.

Kada reikalingas gydymas?

Šios procedūros kreiptis į kliniką patariame pastebėjus pasikeitusią dantų spalvą, įskilusius, nudilusius ar nutrupėjusius dantis.  Taip pat įtariant, kad dantys pažeisti ėduonies arba norint pataisyti netaisyklingą dantų formą bei paslėpti nepageidaujamus tarpus.

Kodėl verta atlikti šį gydymą klinikoje Madentis?

Estetinio plombavimo ir protezavimo procedūras atliekame taikydami naujausias technologijas, todėl užtikriname, kad dantys ir jų audiniai nebus pažeisti, o pati procedūra nesukels nemalonių pojūčių.

Kas bus, jei laiku negydysi?

  • Nudilę ar nuskilę dantys gali sukelti nemalonius pojūčius.

  • Pažeisti, ilgai negydomi dantys gali būti dantų, bei burnos ligų priežastimi.

  • Dėl maisto, gėrimų ar rūkimo pasikeitusi dantų spalva gali sukelti diskomfortą šypsantis ar bendraujant su žmonėmis.

KainOs

Estetinis protezavimas ir plombavimas

Paslauga Kaina, €
Keramikos laminatė (priklausomai nuo sudėtingumo vnt. skaičiaus) 399-650
Danties pavaškavimas 29
Estetinis plombavimas 120

 

D.U.K.

Prieš kiek laiko užsiregistruoti?

Užsiregistruoti pas odontologą reikėtų vos pajutus skausmą ar kitus diskomfortą sukeliančius simptomus. Jei skausmas stiprus,skambinkite nedelsiant, rasime laiko tą pačią dieną. Profilaktiniams patikrinimams ir burnos higienai užsiregistruokite 1 – 2 kartus per metus jums patogiu laiku.

Nuo ko priklauso kaina?

Gydymo kainą nurodome įvertinę dantų būklę. Visada iš anksto aptariame gydymo bei priemonių alternatyvas, todėl pacientas gali apsispręsti ir pasirinkti.

Ar suteikiate darbams garantiją?

Klinikoje dirbantys odontologai kvalifikuoti ir kompetentingi, todėl labai rūpinasi, kad paciento savijauta po dantų gydymo būtų kuo geresnė. Darbams suteikiama garantija.

Ar patogu atvykti iki klinikos ir pasistatyti automobilį?

Vykstant vizito nesinori jaudintis dėl automobilio statymo vietos ar kelionės iki odontologijos kabineto. Atvykti į kliniką patogu automobiliu ar visuomeniniu transportu, o vietą automobiliui rasite šalia klinikos esančioje žalioje parkavimo zonoje.

DANTŲ IR IMPLANTŲ PROTEZAVIMAS

ESTETINIS PROTEZAVIMAS IR PLOMBAVIMAS

DANTŲ GYDYMAS

DANTŲ IMPLANTACIJA

BURNOS HIGIENA IR DANTŲ BALINIMAS

PERIODONTOLOGINIS GYDYMAS