Dantų balinimas Vilniuje

Registruokitės vizitui:

4 + 1 =

Žmogaus dantų spalva laikui bėgant kinta ir yra veikiama daugybės veiksnių. Siekiant turėti baltus dantis ir nepriekaištingą šypseną atliekama dantų balinimo procedūra.

Dantų balinimas – kada rinktis?

Dėl pageltusių ar patamsėjusių dantų, žmonės dažnai vengia šypsotis.

Balti dantys yra tarsi laimingo ir sveiko žmogaus požymis, pritraukiantis dėmesį ir padedantis atrodyti gražiai.

Kodėl dantų balinimą verta atlikti klinikoje Madentis?

Madentis odontologijos klnikoje dantų balinimo procedūros atliekamos saugiais ir moderniais bei veiksmingais būdais, tad rezultatas matomas iškart.

Kada negalima atlikti dantų balinimo procedūros?

Dantų balinimas nerekomenduojamas, kai moteris laukiasi arba žindo kūdikį, neatliekamas vaikams ir paaugliams, sergant burnos ertmės ir virškinamojo trakto ligomis.

Taip pat, nerekomenduojame balinti esant stipriai nusidėvėjusiems dantims, intensyviam dantų ėduoniui bei daug rūkantiems žmonėms.

Mūsų pacientų atsiliepimai:

Nuostabi klinika visomis prasmėmis.

Visų pirma profesionalumas, atidumas, kruopštumas. Labai draugiška ir maloni aplinka, jautiesi lyg namuose. Atėjau čia, radusi „Madentis“ kliniką internete…Dabar džiaugiuosi, kad pasirinkimas pasiteisino 100%.

Neabejoju, kad tai bus mano visos šeimos klinika.

Didelis ačiū visai nuostabiai komandai!!!

Lina Stulgienė

Balta, plati šypsena yra žavesio ir pasitikėjimo savimi simbolis.

Ji laikui bėgant ar dėl įvairių veiksnių poveikio gali pakisti. Tokiais atvejais nepriekaištingą šypseną susigrąžinti padės dantų balinimo procedūra.

Dantų balinimo procedūra atliekama tik ant švarių ir sveikų dantų. Tai padaryti galima dviem būdais: klinikoje arba kapomis namuose.

Kviečiame konsultacijai su mūsų Burnos higieniste Gendvile Briedyte Umbražiūne, kuri padės pasirinkti tinkamą procedūrą.

Atlikti darbai:

Burnos higienistė Gendvilė Briedytė Umbražiūnė

Dantų balinimas odontologijos klinikoje su Beyond balinimo sistema.

Burnos higienistė Gendvilė Briedytė Umbražiūnė

Dantų balinimas odontologijos klinikoje su Beyond balinimo sistema.

Burnos higienistė Gendvilė Briedytė Umbražiūnė

Dantų balinimas kapomis namuose su Enlighten sistema.

Dantų balinimas

Ką svarbu žinoti apie dantų balinimą?

Šiuo metu vis labiau populiarėja dantų balinimo procedūros. Kiekvieno žmogaus dantų spalva laikui bėgant kinta ir yra veikiama daugybės veiksnių, tokių kaip žalingi įpročiai, vartojami maisto produktai, gėrimai bei vaistai, dantų nusidėvėjimas ar net genetika.
Todėl siekiant turėti baltus dantis ir nepriekaištingą šypseną galima atlikti dantų balinimo procedūrą. Ši procedūra nesudėtinga ir saugi, tačiau prieš ją atliekant nuo dantų turi būti pašalinamos apnašos ir akmenys.
Dantų balinimo procedūra gali būti pritaikoma grupei dantų arba visiems dantims. Individualų poreikį nustato gydytojas, įvertinęs dantų būklę ir aptaręs tai su pacientu.
Dantų balinimo procedūrų metu naudojami karbamido peroksidas arba vandenilio peroksidas. Šie preparatai nekenkia dantų emaliui, taigi yra saugūs, o rezultatas išlieka ilgą laiką.

Odontologijos klinikoje MADENTIS atliekamos šios dantų balinimo procedūros:
– balinimas klinikoje Beyond sistema;
– balinimas kapomis namuose naudojant Enlighten balinimo sistemą ar Opalascence gelį.

Jeigu buvo gydomi dantų kanalai ir dantis patamsėjo, jis balinamas iš vidaus.
Klinikoje dantys balinami ant dantų aplikuojant specialų balinimo gelį ir aktyvuojant jį pažangia Beyond balinimo lempa. Siekiant apsaugoti dantenos prieš procedūrą visada padengiamos apsaugine medžiaga. Po procedūros dantys pašviesėja 5–8 tonais. Balinimo procedūra klinikoje trunka tik iki 1,5 val., rezultatas matomas iš karto, o poveikis išlieka dar labai ilgą laiką.

Enlighten balinimo sistema – tai pažangiausias ir efektyviausias būdas balinti dantis namuose. Tam pagaminamos individualios itin tikslios kapos. Balinimo kurso pradžioje naudojamas 10% karbamido peroksidas, kuris po 7–10 d. pakeičiamas 16% karbamido peroksido balikliu. Balinimo gelio įšvirkščiama į kapas, kurios dedamos nakčiai ant švarių dantų. Visada balinimą rekomenduojame derinti su remineralizuojančiuoju gydymu – dantys netampa jautrūs nei procedūros metu, nei po jos, be to, tampa dar ir tvirtesni. Norint pasiekti maksimalų rezultatą po balinimo namuose kursas užbaigiamas balinimo seansu klinikoje.
Opalascence balinimo gelis naudojamas balinimui kapomis namuose. Jo sudėtyje yra 10–16% vandenilio karbamido. Galima pasirinkti neutralaus, mėtų ar melionų skonio gelį. Jo pH neutralus, tad gelis nepažeidžia danties struktūros.

Norėdami turėti gražią ir baltą šypseną nedvejodami kreipkitės į odontologijos klinikos MADENTIS specialistus ir Jums bus individualiai pritaikytos tinkamiausia dantų balinimo sistema ir procedūra.

Kada negalima atlikti dantų balinimo procedūros?

Yra atvejų, kai dantų balinimas nerekomenduojamas. Dantų balinimo procedūrą rekomenduojama atidėti, kai moteris laukiasi arba žindo kūdikį, jos negalima atlikti vaikams ir paaugliams, sergant burnos ertmės ir virškinamojo trakto ligomis, nerekomenduojama balinti esant stipriai nusidėvėjusiems dantims, intensyviam dantų ėduoniui bei rūkantiems žmonėms.

Susisiekite su odontologijos klinikos MADENTIS burnos higienos specialistais, ir Jums bus užtikrinta efektyvi pagalba patogiu laiku.

Dantų balinimo kainos

Paslauga Kaina, €
Profesionalus dantų balinimas su Beyond balinimo sistema 189
Vieno žandikaulio balinimo kapa 79
Abiejų žandikaulių balinimo kapos 149
Enlighten balinimo sistema 149
Balinimo gelis Opalascence 19

 

D.U.K.

Prieš kiek laiko užsiregistruoti?

Užsiregistruoti pas odontologą reikėtų vos pajutus skausmą ar kitus diskomfortą sukeliančius simptomus. Jei skausmas stiprus,skambinkite nedelsiant, rasime laiko tą pačią dieną. Profilaktiniams patikrinimams ir burnos higienai užsiregistruokite 1 – 2 kartus per metus jums patogiu laiku.

Nuo ko priklauso kaina?

Gydymo kainą nurodome įvertinę dantų būklę. Visada iš anksto aptariame gydymo bei priemonių alternatyvas, todėl pacientas gali apsispręsti ir pasirinkti.

Ar suteikiate darbams garantiją?

Klinikoje dirbantys odontologai kvalifikuoti ir kompetentingi, todėl labai rūpinasi, kad paciento savijauta po dantų gydymo būtų kuo geresnė. Darbams suteikiama garantija.

Ar patogu atvykti iki klinikos ir pasistatyti automobilį?

Vykstant vizito nesinori jaudintis dėl automobilio statymo vietos ar kelionės iki odontologijos kabineto. Atvykti į kliniką patogu automobiliu ar visuomeniniu transportu, o vietą automobiliui rasite šalia klinikos esančioje žalioje parkavimo zonoje.

DANTŲ IMPLANTAVIMAS

DANTŲ PROTEZAVIMAS

DANTŲ GYDYMAS

DANTŲ LAMINATĖS

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

DANTŲ BALINIMAS

BURNOS HIGIENA

BURNOS CHIRURGIJA

PROTINIO DANTIES ROVIMAS

test paslaugos 10 wh

DANTŲ ŠAKNŲ KANALŲ GYDYMAS