Burnos higiena ir

dantų balinimas

Registruokitės vizitui:

10 + 8 =

Burnos higiena – tai profesionalus dantų valymas, kurio metu pašalinamos ant dantų susikaupusios apnašos, bakterijos bei akmenys virš ir po dantenomis. Taip pat atliekama dantų ir dantenų uždegimo prevencija, bei patariama, kaip prižiūrėti dantis ir dantenas namuose atsižvelgiant į Jūsų asmeninę burnos būklę.

Kada reikalingas gydymas?

Burnos higienos procedūros kreiptis į kliniką patariame pastebėjus, kad kraujuoja dantenos, iš burnos sklinda nemalonus kvapas ar pasikeitė dantų spalva. Jeigu šių simptomų nepastebėjote, profilaktiškai atlikti procedūrą rekomenduojama 1–2 kartus per metus.

Kodėl verta atlikti šį gydymą klinikoje Madentis?

Dantų sveikatą ir estetiką gali užtikrinti reguliariai atliekama profesionali burnos higiena. Klinikoje dirbanti atsakinga ir rūpestinga burnos higienistė ne tik atliks higienos procedūras, bet ir patars, kaip namų sąlygomis išlaikyti burnos ertmės švarą ir spindinčią šypseną.

Kas bus, jei laiku negydysi?

  • Gingivitas, ėduonis, bei periodontitas gali būti prastos burnos higienos pasekmė.

  • Nepakankama burnos higiena gali būti blogo burnos kvapo, dantų netekimo ir patamsėjusių bei kraujuojančių dantenų priežastis.

  • Dėl prastos burnos higienos atsiradusios dantenų ligas sukeliančios bakterijos patenka į kraują ir ilgainiui gali būti širdies, kraujagyslių, kvėpavimo takų, cukrinio diabeto ir kitų sisteminių ligų priežastimi.

KainOs

Profesionali burnos higiena

Paslauga Kaina, €
Profesionali burnos higiena 59
Profesionali burnos higiena vaikams 29
Dantų padengimas fluoro laku (1 – 4 dantys) 6
Visų dantų padengimas fluoro laku 29
Individualios burnos higienos mokymas ir priemonių parinkimas 15
Danties padengimas silantu 9
Danties papuošalas 39

 

Dantų balinimas

Paslauga Kaina, €
Vieno žandikaulio balinimo kapa 59
Abiejų žandikaulių balinimo kapos 109
Balinimo gelis 19

 

D.U.K.

Prieš kiek laiko užsiregistruoti?

Užsiregistruoti pas odontologą reikėtų vos pajutus skausmą ar kitus diskomfortą sukeliančius simptomus. Jei skausmas stiprus,skambinkite nedelsiant, rasime laiko tą pačią dieną. Profilaktiniams patikrinimams ir burnos higienai užsiregistruokite 1 – 2 kartus per metus jums patogiu laiku.

Nuo ko priklauso kaina?

Gydymo kainą nurodome įvertinę dantų būklę. Visada iš anksto aptariame gydymo bei priemonių alternatyvas, todėl pacientas gali apsispręsti ir pasirinkti.

Ar suteikiate darbams garantiją?

Klinikoje dirbantys odontologai kvalifikuoti ir kompetentingi, todėl labai rūpinasi, kad paciento savijauta po dantų gydymo būtų kuo geresnė. Darbams suteikiama garantija.

Ar patogu atvykti iki klinikos ir pasistatyti automobilį?

Vykstant vizito nesinori jaudintis dėl automobilio statymo vietos ar kelionės iki odontologijos kabineto. Atvykti į kliniką patogu automobiliu ar visuomeniniu transportu, o vietą automobiliui rasite šalia klinikos esančioje žalioje parkavimo zonoje.

DANTŲ IR IMPLANTŲ PROTEZAVIMAS

ESTETINIS PROTEZAVIMAS IR PLOMBAVIMAS

DANTŲ GYDYMAS

DANTŲ IMPLANTACIJA

BURNOS HIGIENA IR DANTŲ BALINIMAS

PERIODONTOLOGINIS GYDYMAS